Aktualności

Aktualności

Aktualności

16.07.2019 - 31.10.2019
Letnia Fiesta w restauracjach Sphinx

Letnia Fiesta w restauracjach Sphinx
16.07.2019 to 31.10.2019

Restauracje Sphinx wprowadziły nową wkładkę do menu pod hasłem „Letnia Fiesta”. Wśród sezonowych dań znalazły się bułgarski chłodnik, shoarma z kurkami, burger z sosem mango czy stek z krewetkami w harrisie.

Letnia Fiesta powstała w oparciu o świeże, sezonowe produkty i kulinarne trendy. Na początek goście mogą zamówić tarator – chłodnik bułgarski na bazie delikatnego jogurtu czy zestaw dwóch libańskich chlebków manouche: z serem i kurkami lub z serem, rukolą i szynką dojrzewającą. Nie zabrakło kultowej shoarmy podawanej z kurkami w sosie śmietanowym oraz spaghetti z krewetkami na winie. W menu pojawiły się też burger z sosem mango i żeberka w ostrym sosie BBQ. Dla miłośników steków przygotowano rostbef wołowy z kurkami, beef orient steak z krewetkami w harissie z plastrami boczku oraz stek z antrykotu. Wszystkie steki serwowane są z dodatkami. Nowością w karcie jest też bezalkoholowe piwo białe Żywiec.

19.06.2019 - 30.09.2019
Lodowe desery

Lodowe desery
19.06.2019 to 30.09.2019

Lody rzemieślnicze w restauracjach Sphinx

 

Restauracje Sphinx wprowadziły do oferty lody rzemieślnicze. Na gości czekają nie tylko tradycyjne smaki jak wanilia, czekolada czy truskawka, ale też sorbet mango i słony karmel.

W deserach wykorzystywane są lody z manufaktury Jednorożek, wytwarzane tradycyjnymi metodami i z najwyższej jakości składników. Dzięki temu mają intensywny smak i idealnie kremową konsystencję, a przy tym mniej kalorii.

Na gości czeka 5 nowych deserów. „Kawa i słony karmel”  to lody waniliowe i o smaku słonego karmelu z dodatkiem espresso, rodzynek i bitej śmietany. „Beza z malinami” to zaś lody waniliowe i sorbet truskawkowy z bezikami, musem malinowym i bitą śmietaną. „Mango” to sorbet mango z jogurtem naturalnym i ciasteczkami w towarzystwie bitej śmietany. Dwie ostatnie propozycje to „Chałwa i wanilia” oraz „Chałwa i czekolada”, w których gałka lodów waniliowych lub czekoladowych podana jest z musem chałwowym i pestkami granatu. Można też zamówić pojedyncze gałki lodów.

 

21.05.2019 - 02.06.2019
Dzień Dziecka w Futura Park

Dzień Dziecka w Futura Park
21.05.2019 to 02.06.2019
Przed nami najbardziej radosne Święto w roku - Dzień Dziecka.
 
W sobotę 1 czerwca zapraszamy do Futura Park wszystkie dzieci na wspólne świętowanie Dnia Dziecka.
 
Na najmłodszych będzie czekać między innymi:
> malowanie buziek
> zwierzakowe balony
> zabawy z animatorkami
> postacie z bajek
> atrakcyjne gadżety
 
Startujemy o 12:00! Baw się razem z nami!